Lepení

Společnost GC patří dlouhá léta k průkopníků v oblasti lepení a to nejen v ortodoncii, ale hlavně si své jméno získala výplňovými hmotami ve své dentální divizi.
V ortodoncii si své jméno získala především uvedením produktu GC Fuji ORTHO™, který ani nemusíme představovat. Co bychom ale rádi představili je adhezivum GC Ortho Connect™ a GC Ortho Connect™ Flow. Obě adhesiva se vyznačují přístupem „One Step Solution“, který optimalizuje proces lepení a omezuje tak vznik potentionální chyby. Hlavní změnou je, že se již nenanáší primer na zub. Lepení probíhá v

  1. Očištění zubu
  2. leptání porchu zubu např. GC Ortho Etching Gel 37%
  3. Osušení povrchu
  4. Nanesení aheziva na zámek
  5. Umístění zámku
  6. Osvícení

Obrovskou výhodou je, že primer není potřeba a odpadá starost o objednávání primeru. Navíc díky tomu dochází ke zlevnění procesu lepení.
Dále víme, že je důležité ostranění přebytků před lepení i po sejmutí aparátu. Proto GC do adhesiva zakomponovalo složku, která při posvícení pomocí UV záření zviditelní adhesivum. Tím pádem snadno odstranéte přebytky nebo zbytky adheziva po sejmutí aparátu. Tato složka nemění konzistenci adheziva.
Tím se dostáváme ke konzistenci GC Ortho Connect™ a GC Ortho Connect™ Flow. Jediný rozdíl je, že GC Ortho Connect™ je určeno pro lepení zámků a druhé zmíněné je více tekuté, takže se spíše hodí pro retainery, kde je důležité zatékání.

Adhezivum GC Ortho Connect™ se rovněž hodí pro výrobu individuální attachementů pomocí naší polymerační lampy s 10ti druhy attachementů, SD Delight.

Něco pro fajnšmekry

Víme, že mezi vámi je mnoho nadšenců pro ortodoncii a vyrábí si lingvální zámky s vlastní bazí. Na to nemůže doporučit nic lepšího než naše adhezivum GC KommonBase™.

Ostatní produkty

Toto není plný výčet všech produktů v oblasti lepení. Jedná se jen o výběr základního a nejčastěji námi dodávaných produktů. Plný výběr naleznete v sekci Katalogy ke stažení.